604 492 026 / 533 285 802|biuro@source-of-solutions.pl

« Wróć

Rzeczoznawca - owoce i warzywa

 


 

Zachęcamy do skorzystania z usług rzeczoznawcy specjalizującego się w ocenie owoców i warzyw. Oferujemy kompleksowy zestaw świadczeń, które polegają nie tylko na określeniu jakości produktów, ale także uwzględniają konsultacje, szkolenia oraz doradztwo. Wspieramy przedsiębiorców w ich działalności, pomagając zachować wymagane przez prawo normy.

 

 

Nasza ekspertka, Aleksandra Suchorska to rzeczoznawczyni figurująca w rejestrze prowadzonym przez Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Poznaniu. Instytucja zrzesza najlepszych specjalistów w dziedzinie kontroli jakości artykułów żywieniowych.

Zakres działań rzeczoznawcy obejmuje między innymi:

 • Ocenę eksperta
  Ocena polega na profesjonalnym ustaleniu klasy jakości handlowej danego produktu. Świeże owoce i warzywa poddane są analizie uwzględniającej obowiązujące standardy prawne.
 • Projektowanie systemów kontroli jakości
  Stworzone zostają wewnętrzne systemy kontroli jakości, które klient może wdrożyć w swojej firmie. Powstaje dzięki temu możliwość samodzielnej oceny poziomu i wartości sprzedawanych produktów.
 • Kontrole przedwysyłkowe i reklamacyjne
  Szczegółowa analiza oraz ocena pod kątem spełniania wymogów prawnych to czynności, jakie przeprowadza rzeczoznawca. Owoce, warzywa oraz inne świeże produkty zostają sprawdzone jeszcze przed wysyłką, a w przypadkach reklamacji ocenione w zakresie słuszności złożonego zażalenia.
 • Audyty dostawców
  Oferujemy profesjonale szkolenia dla dostawców żywności, które uczulą ich na dbanie o jakość świeżych owoców i warzyw tak, by nie ucierpiały w transporcie.
 • Szkolenia
  Zapewniamy szkolenia z zakresu jakości dedykowane przedsiębiorcom i dopasowane do wymagań współpracujących z nami firm.
 • Pomoc, konsultacje oraz doradztwo
  Świadczymy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wypełnij formularz kontaktowy